MLS173M7R5EK1A
CAP ALUM 17000UF 20% 7.5V FLTPCK
Seri / Aile Numarası
MLS173M7R5EK1A
MLS173M7R5EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS173M7R5EK1A, 17000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 7.5V rated voltaj ile çalışan bu komponent, FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. 77mOhm ESR değeri ile 120Hz'de istikrarlı performans sunmakta, 13.5A @ 20kHz ve 12.5A @ 120Hz ripple current desteği bulunmaktadır. -55°C ile 125°C işletme sıcaklık aralığında ve 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans içerisinde bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 17000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 7.5 V