MLS173M020EB0D
CAP ALUM 17000UF 20% 20V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLS173M020EB0D
MLS173M020EB0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS173M020EB0D, 17000µF kapasitansı ve 20V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabletli kasa ile kasis montajı destekler. ±20% tolerans aralığında 33mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 120Hz'de 17.6A ve 20kHz'de 19.5A ripple akım özelliklerine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-55°C ~ 125°C) ve 85°C'de 10000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve buffer uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 17000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V