MLS152M060EK1A
CAP ALUM 1500UF 20% 60V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLS152M060EK1A
MLS152M060EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS152M060EK1A, 1500 µF kapasitansı ve 60V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabletli montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömürlü tasarımdır. 106mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahip olup, 20 kHz'de 11.5A ve 120Hz'de 9.8A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Endüstriyel ve ticari uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi birçok alanda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 60 V