MLS132M100EB1D
CAP ALUM 1300UF 20% 100V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLS132M100EB1D
MLS132M100EB1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS132M100EB1D, 1300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. Chassis mount FlatPack kasa tipi ile monte edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, 143mOhm ESR değerine (120Hz'de) sahiptir. 20 kHz'de 10.1 A ve 120 Hz'de 8.5 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V