MLS113M040EB1A
CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLS113M040EB1A
MLS113M040EB1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS113M040EB1A, 11000 µF kapasitansa ve 40V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed montaj türü ile chassis monte aplikasyonlara uygun olan bu bileşen, 36mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 16.9A ve 20kHz'de 19.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V