MLS103M020EA0D
CAP ALUM 10000UF 20% 20V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLS103M020EA0D
MLS103M020EA0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLS103M020EA0D, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V nominal gerilim değeriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. FlatPack tabletli kasa tipinde chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 56mOhm ESR değeri (120Hz'de) ile düşük empedans özellikleri vardır. 120Hz'de 13.6A, 20kHz'de 15A ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V