MLP842M035EA0D
CAP ALUM 8400UF 20% 35V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP842M035EA0D
MLP842M035EA0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP842M035EA0D, 8400 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, 59mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Flatpack tabletli kasa türü ile şasi montajı sağlar. -55°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. 20 kHz'de 6.1A ve 120 Hz'de 5.4A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V