MLP821M250EB1D
CAP ALUM 820UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP821M250EB1D
MLP821M250EB1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP821M250EB1D, 820µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, FlatPack tabeli kasa tipinde sunulmaktadır. Şasi montajı için uygun olan kondansatör, -55°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 172mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 20 kHz'de 4.9A ve 120 Hz'de 3.8A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 172mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V