MLP662M050EA1A
CAP ALUM 6600UF 20% 50V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP662M050EA1A
MLP662M050EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP662M050EA1A, 6600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed paket tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 50V rated voltage ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 2mOhm ESR değeri ve -55°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığı ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur. 6.1A ripple current kapasitesi 20 kHz'de, 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V