MLP601M200EA0C
CAP ALUM 600UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP601M200EA0C
MLP601M200EA0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP601M200EA0C, 600µF kapasitanslı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömrü ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 261mOhm ESR değeri ve 3.2A @ 20kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. ±20% toleranslı kapasitans değeri standar aplikasyonlar için yeterlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 261mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V