MLP562M035EK1D
CAP ALUM 5600UF 20% 35V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP562M035EK
MLP562M035EK1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP562M035EK1D, 5600 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, 90mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaktadır. -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 4.4A ripple akımı kapasitesine (20kHz) ve 3.4A ripple akımına (120Hz) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V