MLP442M050EK0D
CAP ALUM 4400UF 20% 50V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP442M050EK0D
MLP442M050EK0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP442M050EK0D, 4400µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa ile chassis mount uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 97mOhm ESR değeri ve ±20% toleranslı kapasitans özellikleri sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 20kHz'de 4.4A ve 120Hz'de 3.7A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı ve düşük frekanslı uygulamaları destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 4400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 97mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V