MLP433M010EB0D
CAP ALUM 43000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP433M010EB0D
MLP433M010EB0D Hakkında
MLP433M010EB0D, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 43000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V dereceli gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. FlatPack tabletli montaj tipi ile chassis monte edilir. 30mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 9.6A ripple akımı kapasitesi 20kHz'de belirtilmiş olup, -55°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V