MLP401M200EK1A
CAP ALUM 400UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP401M200EK1A
MLP401M200EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP401M200EK1A, 400 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. FlatPack, tabbed kasa tipinde sunulan komponent, chassis mount montajı destekler. -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 388mOhm ESR değerine sahip olan cihaz, 20 kHz'de 2.3A ve 120Hz'de 1.9A ripple akım kapasitesi ile çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. ±20% toleranslı kapasitans değeri ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 388mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V