MLP331M420EB0A
CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP331M420EB0A
MLP331M420EB0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP331M420EB0A, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. FlatPack tabbed kasa tipi ile chassis montaj için uygun olup, ±20% toleransa sahiptir. 530mOhm ESR değeri ile 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarım, güç kaynakları, dönüştürücüler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel kullanım için uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V