MLP331M400EB1E
MLP331M400EB1E
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
MLP331M400EB
MLP331M400EB1E Hakkında
MLP331M400EB1E, WEC tarafından üretilen 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi şasi montajı için uygun olup, FlatPack tabbed kasa tipine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 530 mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans içerir. Yüksek frekansta 2.5A, düşük frekansta 2.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Filtre, güç kaynağı stabilizasyonu ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V