MLP331M300EA1D
CAP ALUM 330UF 20% 300V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
MLP331M300EA
MLP331M300EA1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP331M300EA1D, 330 µF kapasitanslı ve 300 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 399 mOhm ESR değeri ile 2.1 A (120 Hz) ve 2.5 A (20 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama gibi endüstriyel ve elektrik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 399mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 300 V