MLP331M250EK1D
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP331M250EK1D
MLP331M250EK1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP331M250EK1D, 330µF kapasitansa ve 250V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa türü ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 426mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 1.8A @ 120Hz ve 2.3A @ 20kHz ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 426mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V