MLP331M250EK1A
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP331M250EK
MLP331M250EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP331M250EK1A, 330µF kapasitanslı ve 250V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed paket türüne sahip bu chassis mount kondansatör, -55°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ve ±20% tolerans özellikleri ile tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 426mOhm, ripple akımı 20kHz'de 2.3A ve 120Hz'de 1.8A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, endüstriyel ekipmanlar, güç kaynakları ve ses sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 426mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V