MLP263M010EA1A
CAP ALUM 26000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP263M010EA1A
MLP263M010EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP263M010EA1A, 26000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans sunmaktadır. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis montajı için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 51mOhm ESR değeri ile 120Hz'de işletme yapabilir ve 6.1A ripple akım kapasitesi 20kHz'de sağlar. -55°C ile 85°C arasında çalışmaya müsait olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve yüksek kapasitans gerektiren düşük voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V