MLP243M020EB1A
CAP ALUM 24000UF 20% 20V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP243M020EB1A
MLP243M020EB1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP243M020EB1A, 24000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V nominal gerilime ve ±20% toleransına sahip bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 33mOhm olarak belirtilmiştir. FlatPack tabletli kasa tipinde chassis mount olarak tasarlanmış olup, -55°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi vermektedir. 20 kHz'de 9.6A ve 120Hz'de 8.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama amaçlı kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V