MLP243M020EB0C
CAP ALUM 24000UF 20% 20V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP243M020EB0C
MLP243M020EB0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP243M020EB0C, 24000 µF kapasitansı ve 20V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kılıf tipi ile through-hole montaj özelliğine sahip bu kondansatör, -55°C ile +85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 33mOhm @ 120Hz olup, 120 Hz'de 8.7 A ve 20 kHz'de 9.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmakta olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve energy storage devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V