MLP222M063EK0D
CAP ALUM 2200UF 20% 63V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP222M063EK
MLP222M063EK0D Hakkında
MLP222M063EK0D, Cornell Dubilier tarafından üretilen 2200µF kapasitanslı, 63V rated gerilim için tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack Tabbed kasa tipinde chassis mount şeklinde monte edilir. ±20% tolerans ile üretilir ve -55°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 101mOhm olup, 20kHz'de 4.2A ve 120Hz'de 3.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 101mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V