MLP221M300EK0D
CAP ALUM 220UF 20% 300V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP221M300EK0D
MLP221M300EK0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP221M300EK0D, 220µF kapasitansı ve 300V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis monte edilmek üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değeri ile 597mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.5A ve 20kHz'de 1.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 597mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 300 V