MLP221M300EK0C
CAP ALUM 220UF 20% 300V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP221M300EK0C
MLP221M300EK0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP221M300EK0C, 220µF kapasitanslı ve 300V voltaj derecesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack gövde tipi ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devreler başta olmak üzere birçok alanda yer bulur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilidir. 120Hz'de 1.5A ve 20kHz'de 1.9A ripple akım kapasitesiyle tasarlanan ürün, through-hole montaj yöntemini destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 597mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 300 V