MLP212M080EA1A
CAP ALUM 2100UF 20% 80V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP212M080EA1A
MLP212M080EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP212M080EA1A, 2100 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. FlatPack tabbed kasa tipinde şasi montajı için uygun olan kondansatör, -55°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında güvenilir performans sunar. 72mOhm @ 120Hz ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirlenen komponentin, 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. Düşük frekansda 4.9A @ 120Hz ve yüksek frekansda 5.7A @ 20kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V