MLP212M080EA0C
CAP ALUM 2100UF 20% 80V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
MLP212M080EA0C
MLP212M080EA0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP212M080EA0C, 2100µF kapasitanslı ve 80V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, 72mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. -55°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantilidir. Maksimum 5.7A ripple akım (20 kHz) ve 4.9A ripple akım (120 Hz) kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V