MLP203M025EB1A
CAP ALUM 20000UF 20% 25V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP203M025EB1
MLP203M025EB1A Hakkında
MLP203M025EB1A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 20000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamaları için uygundur. ±20% tolerans ve 34mOhm ESR değeri ile sahip olan kondansatör, -55°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 8.6A ve 20kHz'de 9.6A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC-DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V