MLP201M420EA1A
CAP ALUM 200UF 20% 420V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP201M420EA1A
MLP201M420EA1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP201M420EA1A, 200µF kapasitans değerine ve 420V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür elde eder. ±20% tolerans ve 882mOhm ESR değeri ile belirli edilmiş olan kondansatör, 1.6A @ 20kHz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 882mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V