MLP201M420EA0A
CAP ALUM 200UF 20% 420V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP201M420EA0A
MLP201M420EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP201M420EA0A, 200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltajda çalışan bu komponent, FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 120Hz'de 882 mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.4A ve 20kHz'de 1.6A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu komponent yüksek voltaj uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 882mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V