MLP201M400EA1C
CAP ALUM 200UF 20% 400V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP201M400EA1C
MLP201M400EA1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP201M400EA1C, 200µF kapasitansa ve 400V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, through-hole montaj için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 2000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 1.4A ve 20 kHz'de 1.6A ripple akım özelliğine sahiptir. ±20% toleransa sahip olan MLP201M400EA1C, güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 882mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V