MLP193M7R5EK1C
CAP ALUM 19000UF 20% 7.5V FLTPCK
Seri / Aile Numarası
MLP193M7R5EK1C
MLP193M7R5EK1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP193M7R5EK1C, 19000 µF kapasitansı ve 7.5V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack through-hole montaj tipi ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. 76mOhm @ 120Hz ESR değeri ile düşük seri direnç özelliği taşır. 4.5A @ 20kHz yüksek frekans ve 4.2A @ 120Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 19000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 7.5 V