MLP173M010EK1C
CAP ALUM 17000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP173M010EK1C
MLP173M010EK1C Hakkında
MLP173M010EK1C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 17000µF kapasitansı ve 10V rated voltajı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kılıf içinde üretilen bu bileşen, ±20% toleransa sahiptir ve Through Hole montaj tipine uyumludur. 77mOhm ESR değeri ile 120Hz'de, 4.2A ripple akımı taşıyabilir. 20kHz'de maksimum 4.5A ripple akımına dayanıklıdır. -55°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sesli frekans filtreleme ve enerji depolama devrelerde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplama açısından dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 17000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V