MLP152M080EK1A
CAP ALUM 1500UF 20% 80V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP152M080EK1A
MLP152M080EK1A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP152M080EK1A, 1500 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. FlatPack tabbed kasa ile chassis mount montajına uygun olup, -55°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi, 106 mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile yüksek kapasitif filtreleme işlemleri, güç kaynakları, DC-DC converterleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yer bulur. Ripple akım kapasitesi 120 Hz'de 3.6 A, 20 kHz'de 4.2 A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V