MLP151M350EK0C
CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP151M350EK0C
MLP151M350EK0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP151M350EK0C, 150 µF kapasitanslı ve 350 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 1 Ohm olan bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 1.4 A ripple current (20 kHz) ve 1.2 A ripple current (120 Hz) kapasitesi bulunmaktadır. ±20% toleransı ile belirlenen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V