MLP143M035EB0D
CAP ALUM 14000UF 20% 35V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP143M035EB0D
MLP143M035EB0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP143M035EB0D, 14000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabanlı chassis mount tasarımıyla, 35V nominal voltaj altında çalışmak üzere tasarlanmıştır. 35mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlayan bu bileşen, -55°C ile 85°C arasında güvenli çalışma yapabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 8.4A ve 20kHz'de 9.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, buffer depolama ve sinyal yükseltme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V