MLP143M020EA0A
CAP ALUM 14000UF 20% 20V FLATPCK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
MLP143M020EA0A
MLP143M020EA0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP143M020EA0A, 14000 µF kapasitans ve 20V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipinde chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. 56mOhm ESR değeri ile 120Hz frekansında, 5.5A düşük frekans ve 20kHz'de 6.1A yüksek frekans ripple akım kapasitesi sunar. -55°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmak üzere uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V