MLP131M420EK0D
CAP ALUM 130UF 20% 420V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP131M420EK0D
MLP131M420EK0D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP131M420EK0D, 130 µF kapasitanslı ve 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed kasa tipiyle chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile belirlenen bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömre sahiptir. 1.32Ω ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.2A ripple current kapasitesi 20kHz'de belirtilmiştir. Güç kaynakları, güç elektronikleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 130 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.32Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V