MLP131M400EK1D
CAP ALUM 130UF 20% 400V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
MLP131M400EK
MLP131M400EK1D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP131M400EK1D, 130 µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabletli kasa tipinde chassis mount olacak şekilde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile belirtilen 130 µF kapasitans değeri, 1.32Ω ESR direnci ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi, düşük frekans (120Hz) ve yüksek frekans (20kHz) ripple akım desteği ile (sırasıyla 1A ve 1.2A) güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışma aralığı ile endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 130 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.32Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V