MLP113M050EB0A
CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP113M050EB0A
MLP113M050EB0A Hakkında
MLP113M050EB0A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 11000µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack tabbed paket tasarımı ile chassis montajı için uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 36mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda düşük empedans gereksinimi karşılamaktadır. -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür elde etmesi, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. Yüksek kapasitans değeri ile düşük voltaj uygulamalarında voltaj düzeltme ve gürültü filtreleme fonksiyonları sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack, Tabbed
Part Status Active
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V