MLP112M100EK0C
CAP ALUM 1100UF 20% 100V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
MLP112M100EK0C
MLP112M100EK0C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen MLP112M100EK0C, 1100µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack paket tipinde, through-hole montaj özelliğine sahip polar kondansatörü -55°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışır. 100V'ta 2000 saat yaşam süresi olan bu kondansatör, 112mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında tercih edilir. 120 Hz'de 3.5A, 20 kHz'de 4.2A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 112mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V