MLH300PSB09B
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF
Seri / Aile Numarası
MLH300PSB09B
MLH300PSB09B Hakkında
MLH300PSB09B, Honeywell tarafından üretilen all metal sealed gauge basınç sensörüdür. 300 PSI çalışma basıncında ve 6205 kPa'ya kadar ölçüm yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. ±0.25% yüksek doğruluk ile basınç ölçümü sağlar. Amplified 4-20 mA analog akım çıkışı ile endüstriyel otomasyon sistemlerine entegrasyon için uygundur. -40°C ile 125°C arasında sıcaklık kompanzasyonu özelliğine sahiptir. 9.5-30V geniş besleme gerilimi aralığında çalışır. Silindir metal gövdeli dişli port tasarımı ile kimyasal ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygun konektörlü terminasyon özelliğine sahiptir. Maksimum 900 PSI'a kadar basınç dayanımı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Operating Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Output Type Analog Current
Package / Case Cylinder, Metal
Part Status Obsolete
Port Style Threaded
Pressure Type Sealed Gauge
Termination Style Connector
Voltage - Supply 9.5V ~ 30V