MLH300PGL01B
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
MLH300PGL01B
MLH300PGL01B Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Operating Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Output Type Analog Current
Package / Case Cylinder, Metal
Part Status Active
Port Style Threaded
Pressure Type Vented Gauge
Voltage - Supply 9.5V ~ 30V