MKS2PI-AC120
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MKS2PI
MKS2PI-AC120 Hakkında
Omron MKS2PI-AC120, 10 Amper kontakt kapasiteli genel amaçlı bir AC rölesdir. 120VAC coil voltajı ile çalışan bu bileşen, DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahiptir ve endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor kontrolü, pompa yönetimi ve elektriksel yük anahtarlaması gibi görevlerde kullanılır. 250VAC ve 30VDC'ye kadar anahtarlama voltajını destekler. Mekanik gösterge ve test butonu ile donatılmış olan röle, 8 pin octal soket bağlantı tipi ile montajı kolaydır. -40°C ile +60°C arasında güvenilir şekilde çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 19.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Tin Indium (AgSnIn)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Mechanical Indicator, Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)