MK3ZP AC100/110
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MK3ZP
MK3ZP AC100/110 Hakkında
MK3ZP AC100/110, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesdir. 110VAC bobine sahip olan bu 3PDT röle, 10A kontakt kapasitesine ve 250VAC/250VDC maksimum anahtarlama voltajına sahiptir. 21mA bobini akımı ile verimli çalışan röle, 20ms işletme ve açılma sürelerine sahiptir. Octal (11 pin) soket üzerine takılabilir tasarımı sayesinde kolay değiştirilme imkanı sağlar. -10°C ile +40°C çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel uygulamalar, kontrol devreleri, otomotiv elektriksel sistemleri ve ev otomasyon gibi alanlarda kullanılır. Silver kontakt malzemesi ile yüksek güvenilirlilik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 21 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)