MK3PND-5-I-DC12
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MK3PND
MK3PND-5-I-DC12 Hakkında
Omron MK3PND-5-I-DC12, 12VDC coil voltajına sahip 3PDT (3 Form C) genel amaçlı röledir. 10A kontakt kapasitesine ve 250VAC/250VDC anahtarlama voltajına sahiptir. 126 mA coil akımı ile çalışan bu non-latching rölede dahili diode, aydınlatmalı gösterge ve mekanik indicator bulunmaktadır. 30 ms işletme ve 20 ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama sağlar. Octal (11 pin) soketli montaj tipine sahip olan MK3PND-5-I-DC12, endüstriyel kontrol sistemleri, makine otomasyonu ve elektrik panoları gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. -10°C ile 40°C arasında çalışır. Ürün durumu itibariyle yerine konan alternatif modeller önerilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 126 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Diode, Lighted Indicator, Mechanical Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.8 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)