MK3PN-5-I-DC110
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Seri / Aile Numarası
MK3PN
MK3PN-5-I-DC110 Hakkında
MK3PN-5-I-DC110, Omron Automation tarafından üretilen genel amaçlı 3PDT (3 Form C) güç rölesiyedir. 110VDC bobini ile çalışan bu röle, maksimum 10A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. Silver kontak malzemesi ile sağlam elektrik bağlantısı kurarak devrelerde geçiş işlemlerini sağlar. Lighted Indicator ve Mechanical Indicator özelliğine sahip olan rölede, 30ms işletme süresi ve 20ms serbest bırakma süresi bulunmaktadır. Octal socket (11 pin) üzerine takılabilen bu komponent, elektrik kontrol sistemleri, otomasyonu, kumanda devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -10°C ile +40°C işletme sıcaklık aralığında çalışmaktadır. Şu anda ürün statüsü Obsolete olarak işaretlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 15.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 16.5 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)