MK3PN-5-I-AC120
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MK3PN
MK3PN-5-I-AC120 Hakkında
Omron MK3PN-5-I-AC120, 120VAC bobini ile çalışan genel amaçlı bir güç relesidir. 3PDT (3 Form C) kontakt yapısına sahip olan bu röle, maksimum 10A akım anahtarlaması yapabilir ve 250VAC/250VDC geriliminde güvenli bir şekilde çalışır. 18mA bobini akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Socketable montaj tipi sayesinde 11-pin Octal konnektöre kolayca takılıp çıkarılabilir. Aydınlatmalı ve mekanik gösterge özelliğine sahip olan cihazda 20ms işletme ve açılma süresi söz konusudur. Sanayi otomasyon, kontrol sistemleri ve ev aletlerinde geniş uygulama alanı bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 18 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 96 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)