MK2PNV-S-AC12
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
MK2PNV
MK2PNV-S-AC12 Hakkında
Omron MK2PNV-S-AC12, 12VAC bobine sahip genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup maksimum 10A akümleme kapasitesine sahiptir. 250VAC/250VDC anahtarlama voltajına kadar çalışabilen bu röle, 8 pin (Octal) plug-in terminasyon ile soketlenebilir montaj özelliği sunmaktadır. Aydınlatmalı gösterge, mekanik gösterge, test butonu ve varistor özelliklerini içermektedir. 20ms işletme ve serbest bırakma zamanı ile hızlı anahtarlama sağlar. -10°C ile +40°C arasında çalışabilen bu röle, endüstriyel otomasyon, kontrol panelleri ve elektrik devrelerinde kullanılmaktadır. Part Status: Obsolete.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 180 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator, Test Button, Varistor
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)