MK2PN-S-AC220
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
MK2PN
MK2PN-S-AC220 Hakkında
MK2PN-S-AC220, Omron Automation tarafından üretilen 10 Amper kapasiteli genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup, 220VAC bobine sahiptir. Non-latching tipi bu rölede gümüş (Ag) kontakt malzemesi kullanılmıştır. 11 mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimi sağlayan komponent, 20 ms işletme ve serbest bırakma zamanına sahiptir. Aydınlatmalı gösterge, mekanik gösterge ve test düğmesi özellikleriyle donatılmış olan röle, socketable montaj tipi ile 8 pin octal konnektöre sahiptir. 250VAC ve 250VDC maksimum anahtarlama gerilimine sahip bu komponent; sanayi otomasyon, kontrol devreleri ve elektromanyetik anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -10°C ile +40°C arasında çalışabilir. İşletme gerilimi 176 VAC, serbest bırakma gerilimi 66 VAC'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 220VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator, Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 176 VAC
Must Release Voltage 66 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 250VDC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)